Privatumo politika

AB „Vilniaus metrologijos centras“ slapukų naudojimo tikslas  yra užtikrinti mūsų svetainės lankytojų naršymo informatyvumą ir aktualumą. Todėl naudojame slapukus ir kitas priemones naršymo efektyvumo, informatyvumo ir saugumo didinimo tikslais. Mūsų svetainėje naudojami slapukai užtikrina jūsų duomenų privatumą ir svetainės naudojimo patogumą. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui.

1.Bendra informacija apie slapukus

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.

Slapukai – kas tai? 

Tai maži tekstiniai failai, kurie išsaugojami jūsų naudojamoje įrangoje: kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, Jūsų lankymosi  skirtingose svetainėse metu. AB „Vilniaus metrologijos centras“ naudoja ir kitas technologijas, kurios įeina į slapukų kategoriją: pikseliai, žiniatinklio indikatoriai, prietaisų identifikavimo duomenys.  

Interneto serveris, kuris siunčia slapuką, naudoja atitinkamą numerį, kurio pagalba atpažįstamas svetainės lankytojas, kai jis pakartotinai lankosi tinklapyje. Tik slapuko siuntėjas turi galimybę skaityti ir keistis slapuke esančia informacija.

2.Slapukais siekiame 

Pvz.: 

  • užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės veikimą; mes naudojame slapukus palaikant mūsų saugumo funkcijas, kurios padeda aptikti ir nustatyti netinkamo elgesio atvejus mūsų svetainėje; 
  • gerinti svetainės veikimą; stebėdami slapukų naudojimą, galime gerinti svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą, plėtoti esamas paslaugas, tobulinti funkcionalumą; analizuoti veikimą, kai Jūs apsilankote mūsų Svetainėje iš kitų svetainių, kitų įrenginių ar prietaisų; 
  • atpažinti sugrįžtančius Svetainės Lankytojus; jie padeda parodyti tinkamą informaciją Lankytojams; tai taip pat padeda išvengti pakartotinės registracijos ir anketų pildymo nuolatiniams Lankytojams; 
  • analizuoti Jūsų įpročius, kad Svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius, pavyzdžiui, užtikrinant, kad Jūs nesunkiai rastumėte viską, ko ieškote; 
  • išmatuoti į mūsų Svetainę siunčiamos informacijos ir duomenų srautus; mes naudojame slapukus statistinių duomenų apie Svetainėje apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis kaupimui; 
  • tikslinei rinkodarai; naudodami slapukus mes galime rinkti informaciją tam, kad teiktume tam tikrai naršyklei skirtą reklamą ar turinį, sukuriant skirtingas tikslines grupes; mes galime naudoti slapukus tam, kad parodytume tinkamą informaciją tiek mūsų Svetainėje, tiek ir už jos ribų. 

3.Svetainėje naudojami slapukai

Pvz.: 

Būtinieji slapukai

Šie slapukai Svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų mūsų Svetainės vietų.  Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras Svetainės paslaugas, ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. 

Funkciniai slapukai

Naudojant šiuos slapukus Lankytojai gali išvengti nustatymų keitimų kaskart apsilankius Svetainėje. Šie slapukai padeda įsiminti Jūsų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos). Šių slapukų pagalba Lankytojai išvengia nustatymų pasikeitimo kiekvieną kartą apsilankius Svetainėje. Funkciniai slapukai taip pat įsimena Jūsų padarytus pakeitimus, taip pat kitais atvejais, pvz., kai tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

Analitiniai slapukai 

Analitiniai slapukai mums parodo, ar Lankytojas jau buvo lankęsis Svetainėje. Šie anoniminiai slapukai padeda mums sekti vartotojų skaičių ir jų apsilankymo periodiškumą. Šie slapukai renka informaciją apie Svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti Svetainėje vykstančius nesklandumus ir pan.

Reklaminiai, tikslinės rinkodaros slapukai 

Šie slapukai mums leidžia užfiksuoti Jūsų apsilankymą mūsų Svetainėje, puslapiuose, kuriuos lankėtės prieš tai, ir nuorodas, kurias sekėte. Tada mes naudosime šią informaciją, kad reklama, kuri bus rodoma, atitiktų jūsų interesus. Reklaminiai ir tikslinės rinkodaros slapukai mums leidžia žinoti, ar jau matėte konkrečią reklamą arba tam tikro tipo reklamą, ir kiek laiko praėjo nuo tada, kai ją matėte. Galime naudoti kito subjekto nustatytus slapukus, kad galėtume pateikti tiksliau į Jus orientuotą reklamą. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad tai padėtų matuoti reklamos efektyvumą.

Facebook ir LinkedIn ikonų įskiepiai

Šiame puslapyje yra naudojamas Facebook ir LinkedIn ikonų įskiepiai, todėl naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad jūsų duomenimis galime naudotis Facebook ir LinkedIn paskyrose.