Naujiena – VMC savitarnos svetainė

2021-02-08

Nuo vasario 8 d. popierinius patikros sertifikatus, kalibravimo liudijimus ir kitus dokumentus, kurie klientams išduodami suteikus metrologines paslaugas, keičiame į elektroninius dokumentus. Kartu su dokumentų skaitmenizavimu įmonė žengia dar vieną žingsnį modernizavimo keliu – kartu pradeda veikti klientų savitarnos platforma manovmc.lt.

Kadangi mūsų klientai – matavimo prietaisų naudotojai – patikros dokumentus turi saugoti ne mažiau kaip du patikros periodiškumus, todėl dalį dokumentų reikia saugoti 10 metų ir ilgiau. Savitarna padės užtikrinti paprastesnį dokumentų saugojimą ir sutaupys laiko tiek mums, tiek mūsų klientams.

Svetainėje manovmc.lt užsiregistravę klientai galės matyti visus savo atvežtus prietaisus (nuo 2021.02.08 d.), informaciją apie juos, už metrologines paslaugas išduodamus dokumentus – patikros sertifikatus, kalibravimo liudijimus – bei sąskaitas. Atsiranda galimybė ir patogiau pateikti užklausas.

Straipsnis apie savitarną manovmc.lt publikuotas žinių portale Verslo Žinios. Norint skaityti visą straipsnį spauskite čia.

Instrukciją kaip peržiūrėti ADOC formato dokumentus galite rasti paspaudus čia.

Lauksime Jūsų klausimų el. paštu info@vmc.lt