Atsinaujinome, Klaipėdoje mus rasite nauju adresu!

2020-06-19

Be įvairių prietaisų – svarstyklių, termometrų, skaitiklių – neišsiverstų beveik nė vienas verslas. Kad šie prietaisai būtų preciziškai tikslūs rūpinasi metrologijos specialistai. Nuo šiol metrologinės paslaugos Klaipėdos ir visos Vakarų Lietuvos verslams bei gyventojams – vienoje vietoje. Vilniaus metrologijos centro (VMC) Klaipėdos padalinys keliasi į naujas, modernesnes patalpas dar patogesnėje lokacijoje – Liepų g. 54, Klaipėdoje.

Kaip teigia VMC Klaipėdos regiono laboratorijos vadovas Marius Žalys, senosios patalpos Tomo gatvėje nebuvo pritaikytos laboratorijos reikmėms. Be to, dalis paslaugų buvo suteikiama ne pačioje Klaipėdoje, o Palangoje – laboratorija buvo padalinta.

„Norime visą komandą turėti vienoje vietoje, kad būtų paprasčiau dirbti mums, o aptarnauti klientus galėtume dar greičiau ir nereikėtų prietaisų patikrai ar kalibravimui vežti keliasdešimt kilometrų. Į naujas patalpas keliamės todėl, kad galėtume išpildyti visus kliento lūkesčius ir kokybiškai, ir greitai“, – tvirtina M. Žalys.

Klaipėdos pastatas
Liepų g. 54 Klaipėda

Naujoji VMC Klaipėdos regiono laboratorija veiks Liepų g. 54 – vienoje pagrindinių uostamiesčio gatvių, vos keli šimtai metrų nuo miesto savivaldybės bei centrinio pašto. Kaip patikina M. Žalys, privažiavimas klientams dabar patogesnis, mat senosios patalpos buvo įsikūrusios senamiestyje, kas neretai klientams keldavo logistinių nepatogumų. Dabar jų bus galima išvengti net ir liekant miesto širdyje.

Be to, M. Žalio teigimu, Klaipėdos laboratorijos persikėlimas į kitas patalpas paskatino atsinaujinti ir dalį įrangos. Nuo šiol infraraudonųjų spindulių termometrams patikra bus atliekama dar didesniam temperatūros diapazone, įsigyti ir nauji kameriniai skaitikliai degalų sistemų patikroms. Netrukus Klaipėdos padalinyje plėsis ir akredituotų metrologijos paslaugų spektras.

Kaip sako VMC direktorė Rūta Klevėnė, Klaipėdos regiono laboratorijoje galima gauti tas pačias bazines metrologines paslaugas kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančiuose VMC padaliniuose – svarstyklių, termometrų, alkotesterių, dujų analizatorių ir daugelių kitų prietaisų metrologinę patikrą bei kalibravimą.

„Klaipėdos regiono laboratorija išskirtinė tuo, kad vien čia vykdomas akredituotas talpyklų kalibravimas, metrologinė degalų matavimo sistemų patikra, o kadangi laboratorija įsikūrusi uostamiestyje, tikrinamos ir laivų talpyklos“, – sako VMC direktorė.

Pasak R. Klevėnės, į klaipėdiečių metrologus kreipiasi klientai ne tik iš visos Klaipėdos, bet ir viso Vakarų Lietuvos regiono nuo Tauragės iki Skuodo. VMC pasitiki ir didžiosios uosto bendrovės, ir smulkesnės paslaugų sektoriaus įmonės, ir fiziniai asmenys.

Naujosiose patalpose Liepų g. 54 VMC pradeda dirbti jau birželio 22 d. Klaipėdos regiono laboratorija klientų laukia pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 17 val., o penktadieniais – iki 16 val.

Straipsnis tai pat publikuotas Klaipeda.diena.lt puslapyje —-> https://bit.ly/2YT8FbU